O Firmie

Jesteśmy obecni w branży gastronomicznej od 30 lat. Kontynuując tradycje rodzinne prowadzimy firmę  pod nazwą , Restauracja Kaszubska. Udoskonalamy nasze usługi oraz rozszerzamy zakres działalności.  18 lat współpracowaliśmy z  Teatrem  Muzycznym w Gdyni

Świadczymy usługi gastronomiczno – cateringowe dla klientów indywidualnych oraz grupowych. Organizujemyprzyjęcia, bankiety, wesela, imprezy plenerowe, komunie, imprezy rodzinne, studniówki, spotkania, konferencje, sympozja.

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy w salach bankietowych, kinowych, teatralnych dla kilkuset osób.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wesel.

W organizacji przyjęć szczególną uwagę zwracamy na aranżację, dekorację kolorystykę, kompozycję kwiatowe oraz elementy wystroju wnętrz. Pomagamy w doborze menu, służymy dobrą i fachową radą. Oferujemy różnorodne potrawy i szeroki wachlarz dań z kuchni polskiej, staropolskiej, o raz wielu innych w zależności od potrzeb konsumenta.

Dysponujemy własnym sprzętem , posiadamy własne samochody dostawcze oraz samochód chłodnie. Dysponujemy również bazą hotelowa dla ok. 55 osób.

Firma nasza jest bardzo elastyczna i skoncentrowana na indywidualnych potrzebach naszego klienta. Radzimy i pomagamy w organizacji. Jesteśmy w stanie zorganizować każdego typu imprez – małych lub dużych i o każdej porze, dla każdego i na każdą kieszeń z miłą i fachową obsługą kelnerską.

Najważniejsza dla nas jest udana impreza i satysfakcja z wykonanej dla Państwa pracy.

Zapraszamy do korzystanie z naszych usług

Właściciele

Anna i Mirosław Kotwiccy

Reaturacja Kaszubska
ul Żeromskiego 63,
81-198 Kosakowo,
Tel. 58 665-66-11
Kom. 501 199 725,
Fax: 58 665 66 11,
e-mail: a.kotwicka@restauracja-kaszubska.pl
Nr Konta: 45 8351 0003 0014 2540 3000 0010
Wykonanie: MB @ NAUTIL.pl CreNetLinki